Yhteystiedot

Yhteystiedot

Finess Energy Oy

Sitomokuja 2,
FI-21200 Raisio

Puh. 020 7569 940    
Sähköposti: info@finess.fi

Juha-Pekka Paavola
Toimitusjohtaja
B.Sc., Energy Eng.
Mob. 040 1597 767
Tel. 020 7569 941
juha-pekka.paavola@finess.fi
LinkedIn

Jouko Penttinen
Johtaja
M.Sc., Eng.
Mob. 040 4803 776
Tel. 020 7569 942
jouko.penttinen@finess.fi

Juha Seppänen
Suunnittelu ja projektit
B.Sc., Energy Eng.
Mob. 040 6571 110
juha.seppanen@finess.fi
LinkedIn

Anna-Mari Saarinen
Markkinointi ja viestintä
BBA
Mob. 050 5431 361
anna-mari.saarinen@finess.fi
LinkedIn

Henri Tuisku
Myynti ja projektit
M.Sc., Energy Tech.
Mob. 040 1873 114
henri.tuisku@finess.fi
LinkedIn

Aulis Paavola
Myynti ja projektit
B.Sc. Eng.
Mob. 050 5546 652
aulis paavola@finess.fi
LinkedIn

Hannu Liimatainen
Myynti ja projektit
B.Sc., Electrical Eng.
Mob. 045 109 9070
hannu.liimatainen@finess.fi

Laskutusohje

1. Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
Välittäjäntunnus:
Operaattori:

003723943511622
003723943511
003723327487
Apix Messaging Oy

Mikäli käytätte laskujen lähettämiseen pankin verkkolaskutusratkaisua (poislukien Nordea) käyttäkää tällöin osoitteena 003723327487 ja välittäjätunnuksena DABAFIHH.

2. Sähköpostilaskut
finess.energy@skannaus.apix.fi

3. Paperilaskujen skannauspalvelu
Finess Energy Oy
@A24702.etag.fi@
PL 1000
00781 HELSINKI

Yhteydenottolomake

    * Pakollinen