Yhteystiedot

Yhteystiedot

Finess Energy Oy

Pääkonttori
Lukkosepänkatu 7,
FI-20320 Turku

Helsingin toimipiste
Lapinlahdenpolku 8,
FI-00180 Helsinki 

Puh. 020 756 9940    
Sähköposti: info@finess.fi

Juha-Pekka Paavola
Toimitusjohtaja
B.Sc. Energy Eng.
Mob. 040 159 7767
Tel. 020 756 9941
juha-pekka.paavola@finess.fi
LinkedIn

Jouko Penttinen
Johtaja
M.Sc. Eng.
Mob. 040 480 3776
Tel. 020 756 9942
jouko.penttinen@finess.fi
LinkedIn

Juha Seppänen
Suunnittelu ja projektit
B.Sc. Energy Eng.
Mob. 040 657 1110
juha.seppanen@finess.fi
LinkedIn

Antti Rouhu
Projektipäällikkö
M.Sc. Energy Tech.
Mob. 045 132 7679
antti.rouhu@finess.fi
LinkedIn

Aulis Paavola
Projektit
B.Sc. Eng.
Mob. 050 554 6652
aulis paavola@finess.fi
LinkedIn

Jarmo Salmio
Projektit
B.Sc. Energy Eng.
Mob. 050 554 7895
jarmo.salmio@finess.fi
LinkedIn 

Henri Tuisku
Myynti ja projektit
M.Sc. Energy Tech.
Mob. 040 187 3114
henri.tuisku@finess.fi
LinkedIn

Hannu Liimatainen
Myynti ja projektit
B.Sc. Electrical Eng.
Mob. 045 109 9070
hannu.liimatainen@finess.fi
LinkedIn

Matias Teinilä
Suunnittelu
B.Sc. Energy Eng.
Mob. 050 353 5286
matias.teinila@finess.fi
LinkedIn

Karoliina Matilainen 
Markkinointi ja viestintä, HR
M.Sc. Economics
Mob. 040 072 6123
karoliina.matilainen@finess.fi
LinkedIn

Laskutusohje

1. Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
Välittäjäntunnus:
Operaattori:

003723943511622
003723943511
003723327487
Apix Messaging Oy

Mikäli käytätte laskujen lähettämiseen pankin verkkolaskutusratkaisua (poislukien Nordea) käyttäkää tällöin osoitteena 003723327487 ja välittäjätunnuksena DABAFIHH.

2. Sähköpostilaskut
finess.energy@skannaus.apix.fi

3. Paperilaskujen skannauspalvelu
Finess Energy Oy
@A24702.etag.fi@
PL 1000
00781 HELSINKI

Yhteydenottolomake

    * Pakollinen